catering banner

Anasayfa

Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Sertifikalar

Referanslar

Menüler

İletişim

catering yemek

 CKH Catering

İstanbulun her bölgesine servisimiz mevcuttur.                                                           Size bir telefon kadar yakınız...0212 438 0 954

  ofis      CKH Catering 16 yıllık yönetim ve işletme tecrübesine sahip ekibiyle yıllardır şirketlerin mutfaklarının her türlü tabldot yemek ve  gıda ihtiyaç maddelerini karşılamaktadır.

      700 m2 alanda kurulu müstakil tesisimizde hijyenik şartlarda çağdaş dinamik dürüst işletmecilik prensipleri ile sağlık kurallarına tamamen uyularak yemek üretimi yapılmaktadır.

      Gıda mühendisi ve hijyen eğitimli idari kadro yönetiminde üretim yapılmakta, yine ayrıca müşavir uzman sağlık kuruluşunca denetlenmektedir.

      Personel 3 ayda bir portör muayenesinden, yılda bir kez genel sağlık kontrolünden geçirilir. Tesisimiz her gün dezenfekte edilmekte olup ayrıca ayda 2 kez bakteriyel ilaçlama yapılmaktadır. Hazırlama ve imalat 3 aşamalı özel filtre sisteminden geçen su ile yapılmaktadır.

      Hijyen ve sağlık koşullarını sağlamaya uygun olarak düzenlenmiş tesisimizde kullanılan bütün teçhizat ile her türlü dağıtım ve taşıma yemek ekipmanları tamamen paslanmaz çelikten mamul olup her gün muntazaman dezenfekte edilmektedir.

      Tamamen gıda maddeleri tüzüğüne uygun 1.kalite malzeme ile günlük sebze ve meyve kullanılmaktadır.Etler, veteriner kontrollü, belediye damgalı, ekstra kalite ve yerli taze kesim dana eti kullanılarak kendi tesisimizde hazırlanmaktadır. Dengeli beslenmeyi ön planda tutarak diyetisyen danışmanlığında ortalama 2500-3000 kalori ölçüsünde hesaplanan menüler en sevilen yemeklerden seçilerek aylık olarak özenle hazırlanmakta ve müşteri onayına sunulmaktadır.
 
et döner   et kesimi
yemek firması deposu   depo
sanayi tipi fırın   paket yemek

 
 
İstanbul'un Anadolu yakası ve Avrupa yakasına servisimiz mevcuttur.
Başlıca hizmet verdiğimiz ilçeler: Adalar Arnavutköy Ataşehir Avcılar Bağcılar Bahçelievler Bakırköy Başakşehir Bayrampaşa Beşiktaş Beykoz Beylikdüzü Beyoğlu Büyükçekmece Çatalca Çekmeköy Esenler Esenyurt Eyüp Fatih Gaziosmanpaşa Güngören Kadıköy Kağıthane Kartal Küçükçekmece Maltepe Pendik Sancaktepe Sarıyer Silivri Sultanbeyli Sultangazi Şile Şişli Tuzla Ümraniye Üsküdar Zeytinburnu
 

Net Kurumsal © 2007 - 2013 Tüm Hakları Saklıdır.

CKH Catering

Adres:

 Çobançeşme Mah. Sanayi Cad. No:44 Nish İstanbul C/68

 

Bahçelievler / İSTANBUL       

Tel:  0212 438 0 954
   0212 438 0 953
7 / 24 İrtibat Tel:  0532 433 68 16
Mail:
Web:  www.tabldotyemekfirmasi.com